KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027073
nr 1302 7073
Gustav Stenberg, Vinterdag Stockholm. Olja på duk. Signerad. 54x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:59:34
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm